Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah má centrálnu polohu na modernej križovatke medzi Európou, Áziou a Afrikou, s tretinou svetovej populácie do štyroch hodín letu, čo z neho robí ideálne miesto pre podnikanie na expanziu do Spojených arabských emirátov, na Stredný východ, do Afriky a ďalej. . Správa Svetovej banky Doing Business skutočne zaraďuje Ras Al Khaimah na 30. miesto spomedzi 190 ekonomík z hľadiska jednoduchosti podnikania.

Je celosvetovo známy pre svoje široké spektrum aktivít. Najsevernejší emirát má pre každého niečo od mäkkých bielych piesočnatých pláží, mangrovov obývaných plameniakmi a impozantných hôr Jebel Jais s večnou prírodou a adrenalínovými dobrodružstvami.

Hayat Island

Hayat Island je lokalita s pulzujúcim životom a idylickým životným prostredím. Kombinuje to najlepšie z luxusného spôsobu života s rekreáciu a relaxom.

MARBELLA II VILLAS

Marbella Villas je čarovné miesto na bývanie, ktoré sa nachádza na pobreží ostrova Hayat s fascinujúcimi verejnými priestormi. Zahŕňa širokú škálu reštaurácií, maloobchodov, zábavy, promenád, chodníkov, parkov, ihrísk a priestorov na rôzne podujatia. To všetko v blízkosti azúrového Arabského mora.

MARBELLA VILLAS

Marbella Villas je čarovné miesto na bývanie, ktoré sa nachádza na pobreží ostrova Hayat s fascinujúcimi verejnými priestormi. Zahŕňa širokú škálu reštaurácií, maloobchodov, zábavy, promenád, chodníkov, parkov, ihrísk a priestorov na rôzne podujatia. To všetko v blízkosti azúrového Arabského mora.

GATEWAY II RESIDENCES

Rezidencia Gateway sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí nedotknutého pobrežia Ras Al Khaimah v Mina Al Arab. Pozostáva zo šiestich okresov, ktoré sa rozprestierajú na pevninskom pobreží a na dvoch prírodných ostrovoch, ktoré vytvárajú fascinujúcu destináciu, ktorá obyvateľom poskytuje vítané útočisko a zároveň ponúka to najlepšie z exotického bývania.

BAY RESIDENCES

Apartmánová rezidencia Bay sa nachádza na ostrove Hayat v Mina Al Arab. Ide o rezort obklopený kanálom a Arabským zálivom, s perlovo trblietavými plážami. Apartmány sú vybavené tým najkvalitnejším zariadením, zariadené v dych vyrážajúcom vkusnom štýle podľa najnovších trendov. Neďaleko rezidencie sa nachádza Sheikh Mohammed Bin Salem Road, ktorá umožňuje obyvateľom dostať sa do ktorejkoľvek časti SAE jednoducho a pohodlne.

BAYVIEWS

Bayviews je ostrovný obytný komplex nachádzajúci sa v Ras Al Khaimah ako súčasť projektu Mina Al Arab. Ponúka nádherný výhľad na Arabský záliv a pohorie Hajar priamo v srdci ostrova. Objavte pokoj Island Living.

 Ponuka:
– Dve obytné veže
– Štúdio / 1-spálňové / 2-spálňové apartmány
– Prémiové vybavenie
– akontácia 10%
– Dostupné v hotovosti a platobnom pláne

Vybavenie:
– Súkromná pláž
– Bazén
– Posilňovňa
– Vonkajšie športové zariadenia
Cena začína od 530.000,-AED / 144.300,-USD

Al Hamra Village a Marjan Island

Al Hamra Village je lukratívna lokalita len 45 minút jazdy od medzinárodného letiska Dubaj s exkluzívnou komunitou. Al Hamra Village  je obkolesená tyrkysovým morom, hebkým pieskom, púšťami. Zahŕňa nákupné centrum Al Hamra, britskú súkromnú školu, 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko, prístup na súkromnú pláž, marínu, jachtársky klub, golfový klub, viaceré reštaurácie, bary a luxusné hotely svetových značiek.

MARJAN ISLAND - DANAH BAY

Ponorte sa do jedinečného životného štýlu na ostrove, ktorý prekvitá veľkými medzinárodnými investíciami a významnými projektmi vrátane rezortov, luxusných domov, hotelov a kúpeľov. Zažite všetky prírodné atrakcie, ostrovný život a príjemnú komunitu v lokalite plnej príležitostí. Je tiež blízko k vôbec prvému rezortu Wynn Casino v emirátoch, o ktorom sa hovorí, že je ešte väčšie ako to v Las Vegas. (Tento projekt sa rozkladá na ploche 86 000 m2 s celkovou zastavanou plochou 2 milióny štvorcových stôp.)

FALCON ISLAND

Falcon je perla Al Hamry. Je to multikultúrna lokalita, ktorá predstavuje vysnené miesto pre najvyššiu kvalitu vášho života akú nenájdete nikde inde. Falcon je životný štýl, nie projekt. Falcon ponúka bývanie v exkluzívnom súkromí v prostredí, ktoré je plné potenciálu a budúceho rozvoja.

MARINA RESIDENCES

Úplne nový rezidenčný komplex v srdci Al Hamra v Ras Al Khaimah len 45 mnút od letiska v Dubaji a 35 minút od medzinárodného letiska Sharjan. Komplex Marína ponúka všetky izby s balkónmi, parkovanie, blízku pláž a bazén, posilňovňu a detské ihrisko. V blízkosti sa nachádza moderná nemocnica. Samozrejme Marina poskytuje aj blízkosť 18-jamkového golfového ihriska, medzinárodnú školu a nákupné centrum.

ROYAL BREEZE

Royal Breeze je ocenená apartmánová rezidencia pozdĺž severnej časti Al Hamra Vilage, obkolesená trblietavými vodami Arabského zálivu. V blízkosti rezidencie sa nachádzajú 5-hviezdičkové hotely, verejná pláž, golfové ihrisko a nákupné centrum. Royal Breeze ponúka posilňovňu, bazén, detské ihrisko a 24-hodinovú strážnu službu.

Compare listings

Compare