Omán

Omán, oficiálne Sultanát Omán, je krajina nachádzajúca sa v západnej Ázii. Nachádza sa na juhovýchodnom pobreží Arabského polostrova a preklenuje ústie Perzského zálivu. Má spoločné pozemné hranice so Saudskou Arábiou, Spojenými arabskými emirátmi a Jemenom, zatiaľ čo námorné hranice má s Iránom a Pakistanom.

Niektoré z atrakcií sú hrady, pevnosti a mešity, ktoré sa datujú do šiestich storočí. Maskat je najväčšie a najstaršie mesto Ománu so všetkými štátnymi inštitúciami. Od staroveku sa Omán nazýval monarchia Muscat a Omán. Najznámejšie hrady mesta sú pevnosť a sláva.

Omán je krajina s vysokými príjmami, ktorá generuje 84 percent svojich príjmov z zmenšujúcich sa zdrojov ropy. Krajina, ktorá je ťažko zasiahnutá globálnym poklesom cien ropy, sa snaží diverzifikovať svoju ekonomiku prostredníctvom cestovného ruchu a plynárenského priemyslu.

AIDA OCEANA Muscat

Óda na nádherný oceán, nedotknutú prírodu a miesto, kde sa vysoké zahnuté útesy bezchybne stretávajú s hlbokými vodami. Zažite život v komunite len pár krokov od oceánu.
https://maps.app.goo.gl/skm4Nqym1DTeN7T8A

 Ponuka:
– 3 – 5 izbové vily
– 20% akontácia
– Atraktívny platobný plán
– Odovzdanie: december 2026
– Výhľad na oceán, na golf a do parku
– Prémiové vybavenie

– 2 minúty do rezortu Nikki Beach
– 2 minúty na pláž Yiti
– 5 minút Marina Sustainable City
– 7 minút na túru Shangri-La
– 7 minút Muscat Bay
– 20 minút do centra Muscatu
Cena: 1,3milióna AED / 354 000-,USD

Compare listings

Compare