Služby

Ponúkame komplexné služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností na území Spojených arabských emirátov, najmä v oblasti emirátov Rash Al Khaimah a Dubaja. Zameriavame sa na klientov v Európe, Veľkej Británie a USA.

Predaj

Naša spoločnosť Aran Yacht Investment je zmluvný partner najväčších developerov v emiráte Rash Al Khaimah – RAK Properties a AL HAMRA – pre Európu a svet. Proces nadobudnutia nehnuteľností v Spojených arabských emirátoch má svoje postupy a legislatívny rámec.

Vďaka našim službám sa rýchlo zorientujete ako pri kúpe nehnuteľností postupovať. Oboznámime vás s výhodami, nevýhodami a upozorníme na dôležité detaily. Jednou s najväčších investičných výhod je Payment plán – možnosť úhrady ceny v pevných splátkach.

Payment plán môže byť napríklad 5-ročný (aktuálne platí pre už postavené
nehnuteľnosti Hayat Island a Al Hamra), 7-ročný pre nehnuteľnosti vo výstavbe (napríklad Gateway Residences 2 a Northbay).
Splátky, ich výška a dátum splatnosti sú vždy stanovené vopred.

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií, brožúr a ukážku Payment plánov.

Prenájom

Prenájom nehnuteľností poskytujeme krátkodobý a dlhodobý, podľa potrieb klienta, a na základe Zmluvy o nájme. Nehnuteľnosti prenajímame plne zariadené nábytkom a kompletným vybavením. V prípade záujmu zariadime klientom aj záhradu a priestory okolo bazéna.

Poradenstvo

Vzhľadom na naše skúsenosti vieme plnohodnotne zabezpečiť poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľností pre občanov z celého sveta. Každá krajina, z ktorej klient prichádza, má svoje špecifiká. Rovnako aj samotné Spojené arabské emiráty majú svoj prístup a podmienky pri nadobúdaní nehnuteľností na danom území. V oboch krajinách klienta by mali byť náležitosti k nadobudnutiu majetku zabezpečené tak, aby klientovi nevznikli riziká, ale naopak, aby klient získal z kúpy, či z prenájmu nehnuteľnosti čo najviac výhod a úžitku. Obchodné vzťahy na území Spojených arabských emirátov sú transparentné a dynamické, pri úradných záležitostiach nie sú obvyklé zdĺhavé prieťahy.

Zabezpečenie pobytových víz

Emirát Rash Al Khaiman poskytuje od roku 2022 ku kúpe vybraných nehnuteľností až 10-ročný „GOLDEN VISA“ program, ktorý umožňuje využiť post-covidový potenciál lokality emirátu RAK a jeho široké príležitosti na podnikanie.

V prípade, že vybrané nehnuteľnosti neponúkajú vízový program, naša spoločnosť Aran Yacht Investment zabezpečí v súčinnosti s klientom všetky potrebné víza, či už pre pobyt, prácu alebo podnikanie.

Compare listings

Compare